SS304 thithit Drinkers

Përshkrim i shkurtër:

Item No. Application Design L/min Adjustable Thread FX-001 Finisher and Sow SS304 4-6 Yes ½” male FX-001a Weaner SS304 1-4 Yes ½” male FX-002 Finisher SS304 4-6 Yes ½” male FX-002a Weaner SS304 1-4 Yes ½” male Item No. Application Design L/min Adjustable Thread FX-005 Weaner, Finisher SS304 1.5-6 Yes ½” male FX-006 Weaner, Finisher ...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Qingdao
 • Termat tregtar: FOB, CIF, L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  image001
  image003

  Item Nr

  Aplikacion

  dizajni

  L / min

  i rregullueshëm

  fije

  FX-001

  Përfunduesi dhe Sow

  SS304

  4-6

  po

  ½ "mashkull

  FX-001a

  Weaner

  SS304

  1-4

  po

  ½ "mashkull

  FX-002

  dorë e fundit

  SS304

  4-6

  po

  ½ "mashkull

  FX-002a

  Weaner

  SS304

  1-4

  po

  ½ "mashkull

  image005

  Item Nr

  Aplikacion

  dizajni

  L / min

  i rregullueshëm

  fije

  FX-005

  Weaner, plotësonjësi

  SS304

  1,5-6

  po

  ½ "mashkull

  FX-006

  Weaner, plotësonjësi

  SS304

  1,5-6

  po

  ½ "femra

  FX-002

  Weaner, plotësonjësi

  SS304

  1,5-6

  po

  ½ "femra

  FX-002a

  Weaner, plotësonjësi

  SS304

  1,5-6

  po

  ½ "mashkull

  image007

  Item Nr

  Aplikacion

  dizajni

  L / min

  i rregullueshëm

  fije

  FX-001

  Përfunduesi dhe Sow

  SS304

  4-6

  po

  ½ "mashkull

  FX-001a

  Weaner

  SS304

  1-4

  po

  ½ "mashkull


 • Previous:
 • Next:

 • produkteve të përafërta

  
  WhatsApp Online Chat!