Bowl Rounded pijshëm për WTF

Përshkrim i shkurtër:

Lojë me birila të rrumbullakosura të pijshëm për WTF- produkte të reja! Ne ofrojmë një përzgjedhje të gjerë të pijshëm gota për të gjitha grupmoshat. Gjëja e përbashkët për të gjitha gota të pijshëm tonë është se ata të gjithë kanë një dizajn ergonomical. formë të rrumbullakuar siguron se nuk ka qoshet verbër, dhe dizajni i mbyllur në krye të gota parandalon pleh në filxhan të pijshëm. Thithi ujë është vendosur në pjesën e poshtme të kupës pijshëm dhe lëshon vetëm sasinë e ujit, se derrat në fakt mund të pini. Kjo do të thotë kursime të konsiderueshme të ujit ...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Qingdao
 • Termat tregtar: FOB, CIF, L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  1

  Lojë me birila të rrumbullakosura të pijshëm për WTF- produkte të reja!

  Ne ofrojmë një përzgjedhje të gjerë të pijshëm gota për të gjitha grupmoshat. Gjëja e përbashkët për të gjitha gota të pijshëm tonë është se ata të gjithë kanë një dizajn ergonomical. formë të rrumbullakuar siguron se nuk ka qoshet verbër, dhe dizajni i mbyllur në krye të gota parandalon pleh në filxhan të pijshëm. Thithi ujë është vendosur në pjesën e poshtme të kupës pijshëm dhe lëshon vetëm sasinë e ujit, se derrat në fakt mund të pini. Kjo do të thotë kursime të konsiderueshme të ujit dhe reduktim të konsiderueshëm në sasinë e slurry.

  dimension

   

  2

   

  artikull

  Përshkrim

  Madhësia e derr

  Derrat per kupës

  Lartësia e në rritje

  93,566

  BIG Rounded Pirja Bowl Për Përfundues

  6 - 35 kg

  30 derra

  12 cm

  93,567

  MEDIUM Rounded Pirja Bowl Për Weaner

  25 - 120 kg

  20 derra

  25 cm

  93,568

  SMALL Rounded Pirja Bowl Për Piglet


 • Previous:
 • Next:

 • 
  WhatsApp Online Chat!