Feed Outlet

Përshkrim i shkurtër:

TUBE-O-MAT® feet outlets and feed pipes Feed outlets in a new design Egebjerg has designed a whole new generation of feed outlets. The design settles with common principles and provides a range of functional advantages compared to other brands. • No feed remnants – no development of microbes The shutter is half-round and fits tightly to the feed tube. When the shutter is closed, no feed remnants will accumulate, which may affect the pigs health. Furthermore, bridging is pre...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Qingdao
 • Termat tregtar: FOB, CIF, L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  1

  TUBE-O-MAT® këmbët shitore dhe tubacione ushqim

  Priza e ushqimit në një dizajn të ri
  Egebjerg ka projektuar një brez të tërë të re të mediave ushqimit. Dizajni zgjidh me parimet e përbashkëta dhe ofron një sërë përparësish funksionale në krahasim me markave të tjera.

  Nuk ka mbetjet e ushqimit - nuk ka zhvillimin e mikrobeve

  Qepen është gjysmë-rrumbullakët dhe i përshtatet fort në tub ushqim. Kur qepen është e mbyllur, nuk ka mbetje ushqim do të grumbulluar, të cilat mund të ndikojnë në shëndetin e derrave. Për më tepër, tejkalimin parandalohet

  ndërtimi i papërshkueshëm nga uji

  Dalje ushqim përbëhet nga një pjesë e sipërme dhe një pjesë më të ulët. Pjesa e sipërme përputhet pjesën e poshtme dhe i përshtatet fort. Dizajni neutralizon depërtimin e lagështisë kur larë dhe ushqyer gjithmonë do të qëndrojnë të thatë

  goditjen shtrënguar në tub ushqimit

  Fiksim duhet të bëhet nën tub ushqim. Kjo e bën më të lehtë grumbulluar dhe mënyra e goditjen e bën të mundur për të pirg prizë krejtësisht ngushtë - edhe në tuba i vogël

  kullues efektive ushqim

  Pjesa e poshtme e prizë është ovale dhe formë në një mënyrë që e bën të mundur për të shpuar vrima më shumë ose të prerë një vend i caktuar në tub ushqimit. Kjo siguron një teper e shpejtë dhe efektiv të ushqimit

  20190305153954

  Teleskopi Drop - nuk ka depërtimit të ujit

  Pjesa e sipërme e rënie ushqimit është bërë nga 63 mm plastike transparente. Pjesa e poshtme është 67.4 mm. Pjesët janë clamped me i ri pirg Master Lock, e cila fixes tuba, vula dhe pengon depërtimin e ujit.
  Kalimi nga drop ushqyer me ushqyes është mbyllur fort me jakë tonë master, një jakë në plastike butë.

  Për më tepër, ne ofrojmë 63 mm Y-tuba të cilat mund të përdoren me Jumbo TUBE-O-MAT® dhe me dy linja të ushqimit në faza të ushqyerit.

   


 • Previous:
 • Next:

 • 
  WhatsApp Online Chat!