DRINK-O-MAT®Bowl Drinker për TFU

Përshkrim i shkurtër:

DRIK-O-MAT® The Egebjerg DRIK-O-MAT® has a unique design that keeps dung out of the water bowl. No blind corners here, so the bowl is kept clean all the time. The water nipple is placed at the bottom of the bowl and releases only the amount of water that is actually drunk. In this way you will achieve considerable water savings, and again a considerable reduction in the quantity of slurry. Anatomical design of the drinking cup Good hygiene and low water waste Drinking nipples c...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Qingdao
 • Termat tregtar: FOB, CIF, L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  image001
  image003

  DRIK-O-MAT®
  Egebjerg DRIK-O-MAT® ka një dizajn unik që mban pleh nga tas me ujë.

  • Nuk ka qoshet verbër këtu, kështu që tas është mbajtur të pastër gjatë gjithë kohës.
  • Thithi ujë është vendosur në pjesën e poshtme të tas dhe lëshon vetëm sasinë e ujit që është në të vërtetë i dehur.
  • Në këtë mënyrë ju do të arrijë kursime të konsiderueshme të ujit, dhe përsëri një reduktim të konsiderueshëm në sasinë e slurry.
  • Dizajni anatomike nga kupa pijshëm
  • Higjiena e mirë dhe të mbeturinave të ulët të ujit
  • nipples Pirja e mund të rregullohen
  • futje rritur uji = rritur futje ushqim
  • Rritja më e madhe, më mirë ushqim konvertimit
  • Operacion të thjeshtë e përditshme dhe pastrim
  • kursime të konsiderueshme të ujit

  dimension

  image004

  artikull

  Përshkrim

  Madhësia e derr

  Derrat per kupës

  Lartësia e në rritje

  93,570

  MINI DRIK-O-MAT® Për Weaner

  6 - 35 kg

  30 derra

  12 cm

  93,575

  STANDARD DRIK-O-MAT® Për Përfundues

  25 - 120 kg

  20 derra

  25 cm

  93,600

  MULTI DRIK-O-MAT® Për WTF, Sow

  6 - 125 kg

  30 weaners
  ose 20 parëve
  ose 10 dosat

  12 cm
  35 cm për farërat

  93,500

  MAXI DRINK-O-MAT® Për Sow

  > 125kg

   10 derra

   35cm


 • Previous:
 • Next:

 • produkteve të përafërta

   
   WhatsApp Online Chat!