Rreth nesh

about1

Egebjerg - bërë nga fermeri për fermerët

Egebjerg është founed në vitin 1969 nga Henrik Rassmussen në Danimarkë, për më shumë se 48 vjet, ne kemi qenë të përqëndruar në projektimin dhe prodhimin e pajisjeve të blegtorisë, duke përfshirë pajisjet penning, daljet, të pijshëm filxhan dhe të ushqyerit e sistemit, e cila është shitur për 52 countries.In 2007 , Egebjerg vijnë në Kinë, EGEBJERG Azi dhe Chima Azi është themeluar në Qingdao në sucession. Në vitin 2015, pronësia dy kompani 'është ndryshuar për familjen Mr.Wang së.

Falë mbështetjen e vazhdueshme teknike nga Egebjerg Azi R & D qendër në Danimarkë, ne vazhdojmë për të rinovuar dizajn tonë të penning dhe sistemit të ushqyerit për të kënaqur kërkesat nga Kina dhe vendet e tjera të Azisë. Ne mbajmë kontakt të ngushtë me ekspertët danezë dhe partner për të ofruar klientit tonë në Azi e fundit derr Danish pajisje fermash zgjidhje dhe know-how. Ekipi ynë profesional në Kinë dhe ekspertë në Demark është i gatshëm për të shërbyer ju.

Në racionale kohën e sotme të prodhimit derr duhet të përdoren kur ai jep value.For këtë arsye ne jemi të vendosur të përqëndrohet shtesë në produktet që të japin një avantazh në aspektin e Bjeshkët e Nemuna të orarit të punës dhe sjelljes së natyrës e kafshëve, të gjithë produkt është hartuar bazuar në konceptin e efikasitetit, nje ekuilibri perfekt midis më pak punë, kursimit të energjisë dhe mirëqenien e kafshëve.

Ne të krijojë një bazë të prodhimit në Linyl, Kinë në vitin 2015, ajo hapësirë ​​50.000 metra katrore, ku ne kemi një organizim efikas të prodhimit për sllos, procesi çeliku stanless, dhe injeksion plastike, puching & Bending makine, robort saldim dhe më shumë se 50% të Egebjerg produkt është bërë këtu me vetë mjetet tona sot.

Përveç kësaj Kinë, ne kemi regjistruar Egebjerg markën në SHBA. Philipine, Korea dhe të tjera ASEAN, vende, më shumë se 10 produkte është patentuar në Kinë dhe IP e drejtë është e mbrojtur plotësisht në treg që aksesit Egebjerg Azi.

Gjatë viteve ne kemi fituar një terren të fortë dhe janë bërë një lojtar i njohur në tregun ndërkombëtar. Ne jemi jashtëzakonisht të lumtur dhe prond në lidhje me këtë. Kjo do të thotë nivele të shëndetshme të prodhimit dhe mbi të gjitha, në këto kohë të vështira ekonomike ju mund të jeni siguruar se ne do të jetë gjithmonë aty për të shërbyer ju me shërbimin e madh dhe të dërgesave të produkteve të cilësisë, madje edhe në vitet e ardhshme sfiduese. Mirë se vini në totale linjë tonë të produktit. Ne sinqerisht shpresojmë se ju jeni në gjendje për të gjetur zgjidhje që i përshtatet kërkesave tuaja të përkryer.

about2
about3
about4
about5
about6


WhatsApp Online Chat!