Egebjerg është founed në vitin 1969 nga Henrik Rassmussen në Danimarkë, për më shumë se 48 vjet, ne kemi qenë të përqëndruar në projektimin dhe prodhimin e pajisjeve të blegtorisë, duke përfshirë pajisjet penning, daljet, të pijshëm filxhan dhe të ushqyerit e sistemit, e cila është shitur për 52 countries.In 2007 , Egebjerg vijnë në Kinë, EGEBJERG Azi dhe Chima Azi u estabshed në Qingdao në sucession. Në vitin 2015, pronësia dy kompani 'është ndryshuar për familjen Mr.Wang së. EGEBJERG ASIA është e përqendruar në kinezisht Tregut, ndërsa CHIMA ASIA është miratuar të jetë përgjegjës për tregun e huaj.

Come and play for money at CasinoCat. For new users, the service has prepared a welcome bonus of 200 freespins. Win jackpots in the comfort of your own home at CasinoCat.

Do you like games of chance? Play on joycasino.com. The site has established itself as an honest and reliable casino and enjoys great popularity for the past year. Play for money online at joycasino.com.

Vavada VIP gambling service is a popular online casino in Ukraine. Excellent selection of slot machines, good bonuses, proven online casino. Come in and check out the gambling opportunities at Vavada VIP.

Играйте в игровые автоматы Jozz

Казино онлайн. Лучшие слоты на деньги от известных мировых разработчиков азартных игр доступны гемблерам на официальном сайте ресурса. Также у юзеров есть возможность играть во все слоты совершенно бесплатно в демо режиме. Зацените азартные возможности сервиса Jozz казино.

PROJEKTET TONA

Gjatë viteve markë Egebjerg është i njohur jo vetëm në tregun kinez, por edhe në tregun e jashtëm. Egebjerg do të thotë cilësi të lartë të pajisjeve derr dhe gjithmonë mbani standard të lartë, si parim tonë ", bërë nga fermeri për fermer". Prandaj, ne kemi marrë një projekte shumë nga tregjet ndërkombëtare dhe vendore, të tilla si arka farrowing mirëqenies në Portugali, sistemi i të ushqyerit në Rusi, dhe projekti i plotë vijë në Huayang, Kinë etj


WhatsApp Online Chat!