Egebjerg е founed во 1969 година од страна на Henrik Rassmussen во Данска, за повеќе од 48 години, ние сме биле концентрира на дизајн и производство на добиток опрема, вклучувајќи и penning опрема, колибри, пиење чаша и хранење систем, кој се продава на 52 countries.In 2007 , Egebjerg дојде до Кина, EGEBJERG Азија и Chima Азија е estabshed во Кингдао во sucession. Во 2015 година, сопственост на двете компании е изменета на семејството Mr.Wang е. EGEBJERG Азија се фокусира на кинескиот пазар, додека Chima Азија е одобрено да биде задолжен за странски пазар.

Come and play for money at CasinoCat. For new users, the service has prepared a welcome bonus of 200 freespins. Win jackpots in the comfort of your own home at CasinoCat.

Do you like games of chance? Play on joycasino.com. The site has established itself as an honest and reliable casino and enjoys great popularity for the past year. Play for money online at joycasino.com.

Vavada VIP gambling service is a popular online casino in Ukraine. Excellent selection of slot machines, good bonuses, proven online casino. Come in and check out the gambling opportunities at Vavada VIP.

Играйте в игровые автоматы Jozz

Казино онлайн. Лучшие слоты на деньги от известных мировых разработчиков азартных игр доступны гемблерам на официальном сайте ресурса. Также у юзеров есть возможность играть во все слоты совершенно бесплатно в демо режиме. Зацените азартные возможности сервиса Jozz казино.

НАШИТЕ проекти

Со текот на годините Egebjerg бренд е познат не само во кинескиот пазар, но исто така и во задокеански пазар. Egebjerg значи висок квалитет на опремата свиња и секогаш имајте на висок стандард, како наш принцип ", направен од страна на земјоделец за земјоделец". Затоа, ќе добиеме многу проекти од меѓународните и домашните пазари, како што се заштита farrowing каси во Португалија, хранење систем во Русија, како и целосна линија на проектот во Huayang, Кина итн


WhatsApp Онлајн Chat!